Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:31 am

Kimal

drak zmizel ale najednou jsi zezadu na krku ucítil ostří meče.kdo si myslíš že jsem?nějakej pouliční iluzionista?zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:31 am

Morkel

Zase... Pomyslel sem si a vstal sem ze země a vydal sem se k bráně. Uviděl sem tak Kimala a toho chlápka z minule. Postavil sem se vedle Kimala a řekl sem. Co se děje ?
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:35 am

Ylaetter

Jediné, co mohlo vypadat vyděšeně byla ta veverka, co přiběhla z lesa. Ony ještě existují? zeptal jsem se sám sebe v duchu a skrčil jsem se k ní, nějak meč mě nevytrhnul, obzvlášť když měl v zádech ten šíp, i když si ho vytrhl, tak kus hrotu tam zůstal. "Ty šípy jsou otrávené," řekl jsem mu dost vážně. "A protijed Ti jen tak nedám," dodal jsem k tomu.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:40 am

Morkel

Flash Ring. Řekl sem a kolem Ylaetterova krku se objevil kruh blesku. Dělám to nerad, ale pokud nevydáš protijed tak zemřeš.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:43 am

Kimal

potom jsem si vzpomenul na vše co mě učil Gorak.co to kur*a dělám....řekl jsem si pro sebe a řízl se do ramene.meč potom schoval a začal jsem vysávat jed i s krví kterou jsem odplvával na zem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:46 am

Ylaetter

"Okovy země," řekl jsem si pro sebe a kruh blesku se o ně uzemnil. Ach jo... "Je to jeho boj... On si tu dělal iluze... To je tak slabý, že se o to nepostará sám," řekl jsem s klidem.
"A tohle bych Ti neradil," dodal jsem, když se začal zbavovat vlastní krve. "Nejsou jen magické iluze, ale také i jiné... Žádný jed v tom nebyl."
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:48 am

Morkel

Jsi chytrý. Řekl sem tomu muži. Měl sem nejdřív požádat, než sem zaútočil. Ale pochop, měl sem o toho t*pce strach. Řekl sem.


Naposledy upravil Kon dne Sun Apr 18, 2010 3:51 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:49 am

Ylaetter

"Žádný jed... Jen iluze bez magie," řekl jsem trochu rozčíleně směrem k Morkelovi.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:50 am

Kimal

TY S*ÁČI!zařval jsem a zmizel jsem.oběvil jsem se za tebou a chtěl tě kopnout.nechápal jsi jakto že jsem se za tebou oběvil.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:52 am

Ylaetter

"Kolikrát ještě budeš zkoušet ty své iluze," zeptal jsem se ho, když jsem odskočil. Pořád jsem elf... I když jen zmála, tak by to neměl zkoušet furt dokola.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:58 am

Kimal

strčil jsem ruce dokapes a odcházel.vyndal si hrot ze zad a ten hodil po Ylaetterovi.najednou jsi ucítil tlak u hlavy a byl jsem tam já a chtěl jsem tě zboku kopnout.ten co odcházel zmizel i s hrotem co jsem po tobě hodil.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:02 am

Ylaetter

Ach jo... Dlouho to bude zkoušet. Jakmile si totiž vyndal hrot, tak už ho jsem jeho další iluzi nevnímal... "Blbec nad blbce se vždy najde," řekl jsem, když jsem znovu uhnul. "Tvoje iluze jsou dost... Nepřesvědčivé... Kolikrát si ještě vytáhneš ten hrot?"
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:06 am

Kimal

v letu jsem si vytáhl hrot a odhodil ho.potom jsem zmizel.pomalu jsem neviditelnej odcházel a u lesa jsem se zviditelnil.vešel jsem do něj a šel hlouběji a hlouběji.


Naposledy upravil morgen dne Sun Apr 18, 2010 4:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:07 am

Mia

zobudí sa a vykukne z veže. jééjda zase oni? zoskočí dole. Veverička pri Ylaetterovi sa vyšplhá Mii na plece. čo sa deje? spýta sa rozospato. všimne si že Kimal odchádza, tak beží za ním.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:08 am

Morkel

Kimale, nech toho, nemá to smysl, nevidíš že je částečné elf ? S takovým se nemůžeš měřit. Řekl sem celkem naštvaně, protože mě ta jeho tupohlavost začínala štvát. Najednou zmizel. Aspoň něco udělal dobře. Řekl sem a šel sem si sednou na lavičku.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:11 am

Ylaetter

Ach jo... Kdyby zapracoval na iluzích a na svém mozku... Vždyť ten hrot neustále vytahoval... Sedl jsem si na zem a díval jsem se kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:13 am

Kimal

Mii jsem si nevšiml.nevěděl jsem že za mnou je.nakonec jsem došel k vodopádu.zeslíkl jsem si plášť i triko takže jsem na horní poloviě těla neměl nic kromě medailonu.sedl jsem si pod vodopád a začal meditovat.soustředil jsem se pouze na vodu jakobych ta voda byl já.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:16 am

Mia

Vypulí naňho oči a keď to predýcha otočí sa mu chrbtom a schová sa za strom. veverička jej zoskočí z pleca na zem a vylezie na iný strom. kua... nemohol si ma všimnúť?!
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:18 am

Kimal

zdálo se mi že jsem něco slyšel ale to jsem si usmyslel že se mi to zdálo.dál jsem meditoval.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:20 am

Mia

Vydýchne si a pomaly sa snaží odísť. hurááá zrazu na ňu skočí líška. Nami, ja ťa zabijem.. povie potichu a vražedne sa pozrie na líšku. Obe utekajú preč.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:25 am

Kimal

rychle si doběhnu pro šaty a ty si v běhu obleču.před Mio se oběví velká kamenná zeď a já ji doběhnu.to jsi jen ty...takhle mě nestraš...řeknu a zeď zmizí.já se otočím a odcházím zpátky k vodopádu.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:37 am

mia

Aj s líškou bežia preč. Zastanú asi kilometer od miesta kde je. ja ťa zabijem! chytí líšku a zdvohne ju zo zeme za kožuch na chrbte. potom ju pustí. čo sa deje? pozerá na líšku. Líška sa rozbehne k jednému zo stromou a zalezie do veľkej diery. Mia ide za ňou. Prejdú cez vyhrabaný tunel a dostanú sa do skrýše, kde Mia "býva". V jednom z kútov v tejto guľatej miestnosti ( Very Happy ) leží ďalšia líška a má niečo s labkou. Mia k nej príde. Z jedného z vreciek na opasku vyberie niečo čo sa nenápadne podobá na masť. Natrie jej to a nechá ju tam ležať. Hodí sa na miesto kde je kopa lístia a zatvorí oči. táákže dobrú noc... teda obed, ale to je nepodstatné.. otočí sa chrbtom k líškam a znova spí.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:39 am

Ylaetter

Vstal jsem ze země a odešel jsem do lesa, abych tam mohl trénovat. Trénoval jsem od základů až po to, co bych neměl zvládnout, což jsem taky nezvládl, ale snažil jsem se o to.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 4:45 am

Kimal

zase jsem došel pod vodopád zeslíkl si všechno oblečení z horní částitěla,vlezl pod vodopád a začal meditovat.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:04 am

Mia

Zobudí sa na hluk, ako keby niekto trénoval. vyjde von a vyšplhá sa na strom úplne hore. Znovu tam zaspí a skoro spadne.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:40 am

Cathail

Konečně se předemnou zjevila brána do Caer Morhenu. Vjel sem dovnitř a ukázalo se že na mě už čeká eskorta. Poslal sem je pryč s tím že nejdřív se projdu po pevnosti. Sesedl sem a meče vzal s sebou. Koně sem uvázal ve stáji a pokračoval do lesa. I přes mojí nevoli za mnou pokračovali dva strážní...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:42 am

Mia

Uvidí zo stromu toho chlapa a zoskočí dole. Pribehne a uvidí ju niekoľko metrov pred sebou. to je on? wau... obzrie si ho očami.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:47 am

Kimal

v dály uslyším slabé zvuky.rychle si doběhnu pro oblečenía obleču se.skočím na strom a budu skákat z větve na větev.jakmilese dostanu dost blízko tak tam uvidím tři lidi a Miu.lehnu si do koruny stromu a tak mě néni vidět.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:48 am

Ylaetter

Můj trénink vyrušily vzdálené kroky. Vylezl jsem na strom a očekával příchod toho, kdo do lesa vtrhl. Pokud to bude ten iluzionista, tak si to vypije.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:52 am

Cathail

Změřil sem si Miu pohledem. Zajímavé....ty si zaklínačka ? pronesl sem klidným hlasem. Jinak já sem Cathail. natáhl sem k ní ruku. Letargickej původ....poloještěrák ? pak sem se otočil a klidně řekl. Děláte při šplhání hluk. Slezte.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:54 am

Kimal

zeskočil jsem ze stromu a koukl se na něj.podle té stráže si myslím že jsi ten novej do rady...nemýlím se?uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 5:54 am

Ylaetter

"Zaklínač..." řekl jsem, když jsem slezl. "Vy jste zaklínač, jinak by jste o tom nevěděl... Teď už tu chybí jen ten iluzionista." V tu chvíli se tam objevil i on. "No tak už nechybí."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:03 am

Mia

ešte raz si prezrela toho muža. nemám rada, keď sa na mňa takto pozerajú... povie.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:04 am

Cathail

Jo sem zaklínač ale zajímalo by mě jak víte o tom že má přijet nový člen rady. podíval sem se na ně s předstíraným strašícím pohledem. Tak jak zareagujete... pomyslel sem si. Omlouvám se ale někdy je lepší si na to zvyknout zvláště v našem povolání. podíval sem se na Miu...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:06 am

Kimal

mám své metody zběru informací...pokrčil jsem rameny.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:08 am

Ylaetter

"No, tak to jsem zrovna nevěděl... Ale už vím..." řekl jsem nezáživným tónem. "Mohl bych se zeptat," začal jsem a chvíli čekal, jen tak z úcty k zaklínačovi: "Jestli bych nemohl požádat o pomoc místní mágy."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:10 am

Mia

Iba sa zaškerí a čaká čo povie. Obzerá si jeho doprovod.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:13 am

Cathail

Shlédl sem oba dva. Já se představil možná byste vy mohli říct svá jména. řekl sem klidně a pak se zaměřil na Ylaettera. Požádat je můžeš, ale jestli ti vyhoví to už je věc jiná. pak sem se otočil na doprovod. Zajděte za Radou a řekněte že hned přijdu. Otočili se a šli. Konečně chvilka klidu.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:16 am

Ylaetter

"Ylaetter," odvětil jsem mírně ironickým hlasem. "Asi jsem přeslechl Vaše jméno..."
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:28 am

Mia

Pozerala sa na odchádzajúce stráže. Ja som ... Mia. povedala a presunula pohlad naňho.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:34 am

Cathail

Podíval sem se na Ylaettera. Tak si asi neposlouchal dobře. Cathail. zasmál sem se. Těší mě. Teď mě omluvte. Musím jít vyřídit méně příjemné věci. řekl sem zdvořile a rozešel se směrem k hradu...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:36 am

Ylaetter

"Ach tak... Já myslel, že vítáte tu kočku..." narazil jsem na jeho jméno, které v překladu znamenovalo "vítat kočku."
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:40 am

Geir
seděl sem v krčmě nějakou dobu a jen tak popijel.
eh. diky za info už pujdu tady to mate nechal jsem nějake mince na stole a zamiřil jsem ven. porozhlednul jsem se a pote jsem tam jen očekaval na přichod toho noveho.
všichny jsou zněj tak hrozně nadšeni tak schvalně co bude zač. pote jsem si to zamiřil bliž k hradu.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 6:48 am

Morkel

Seděl sem na lavičce, když v tom sem uviděl jak se u brány řadí vojáci. Za nedlouho vjedl od města muž na koni. Vojáci se kolem něj seběhli a začalo se něco řešit. Potom poslal ostatní pryč a zůstali tam jen dva. Vydali se do lesa, což mě trochu překvapilo. Jestli je to ten nový člen rady, tak proč nejde rovnou do hradu ? Nebyl sem dost blízko na to, abych mohl slyšet co říkali. Vstal sem z lavičky a šel sem za nimi. Nijak sem se nesnažil skrýt svou přítomnost, protože by to bylo k ničemu. Byl sem zvědavý a nijak sem to neskrýval. V lese se mi ale ztratili a pak sem je našel jak se baví s ostatnímy a vojáci tam už nebyli. potom odešel i ten zaklínač a já sem šel blíž k ostatním. Tak co ste se dozvěděli, je to on ? Řekl sem tázavým tonem a díval sem se na místo kde mi zmizel z očí.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 7:05 am

Mia

hej... povie a otočí sa späť na strom a vyšplhá sa, tentokrát iba o pár metrov, aby ich počula.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:12 am

Cathail

Pokračoval sem do sálu rady...

Mia/Morkel/Ylaetter/Kimal

Uslyšeli jste kroky a když ste se otočili spatřili ste jednoho z cvičitelů zaklínačské akademie.
Můžete mí říct co měl znamenat ten souboj ? podíval se na vás...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:19 am

Mia

Pozrela sa naňho. Aký súboj? spýta sa a zazubí sa. myslí to, čo predvádzali? zaškerí sa a pozrie sa na Ylaettera a potom na Kimala.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:19 am

Morkel

Omlouvám se pane, jmenuji se Morkel a todle je Kimal,Ylaelatter a Mia řekl sem a ukázal sem na ty tři. Potom sem pokračoval. No a... myslíte tu potyčku mezi náma třema ? No ono došlo k takovému nedorozumění, no a můj horkokrevný přítel se začal prát a potom sem se do toho připletl i já, velice se omlouvám pane. Řekl sem omluvným tonem. Co ten tady dělá ? Neměl by si učit ty svoje studentíky ? Je to nějaký divný...
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:39 am

Zaklínač

Měli byste vědět že souboje bez oficiální výzvy se v Caer Morhenu neprovozují. podíval sem se na ně. Doufám že už se to příště nebude opakovat.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 9:54 am

Mia

Je zavesená dole hlavou na konári Presne tak... súhlasne kývne hlavou a pozrie sa na reakciu tých dvoch.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: