Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 5:41 am

Altair

Díky moc... bratře řekl jsem a připil si společně s nimi... už jsme tam byli nějákou dobu a já slyšel jen samá známá jména a viděl ještě známější tváře Páni, mám to ale štěstí, sedím u stolu společně s těmi nejznámějšími Zaklínači řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 7:30 am

Mia

Vrátila sa späť do Caer Morhenu a prechádzala sa, nič nevnímala. hmm... spomenula si na alchymistov. čo ak by mi to pomohlo byť znovu... normálna? pomyslela si a pozrela sa na svoju ľavú dlaň. Mala tam vypálené číslo tri. by ma zaujímalo, čo bolo predtým, ako som sa k alchymistom dostala... možno som mala aj meno... zamračila sa.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 9:25 am

Morkel

Obyčejný starý děda ?... To aď tu nevykládá, ostatně se můžu přesvědčit o tom, jak je to doopravdy. Pomyslel sem si, vypil sem svůj pul litr a řekl sem. Vůbec se mi nechce vstávat, ale obávám se že musím jít za radou mágů. Jeden cvičitel z města řikal, že bude nějaký setkání, tak se tam musim zastavit. Půjdete na setkání i vy ? Zeptal sem se a koukal sem na Geira. Tato otázka měla nenápadně patřit i Esaardaonovi, ale ani koutkem oka sem se na něj nepodíval. Jesi sou silní, tak je na setkání možná uvidím. Pomyslel sem si a čekal sem co bude.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 9:44 am

Robin

Dívka ti donesla jídlo ale když sis řekla o víno trochu se zarazila. Změřila si tě ale pak jen kývla a odešla a vrátila se s pohárem vína...

Cathail

To bych taky rád věděl. Přijel sem a najdu tu nemálo mágů a obyčejných lidí. Nechápu to. podíval sem se taktéž na Vesemira...

Vesemir

To se má tak. Od doby Geralta lidé uznali že zaklínače potřebují. No a pak se tu setkalo ono setkání a nějak se to semlelo a už tu bydlí i dost lidí. zasmál se a napil se...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 9:55 am

Geir
"Ještě uvidim zaleži jak mi vyjde čas" prohlasil jsem a zasmal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 10:01 am

Berengar

Takže ....to tydle lidi tady žijou? V pevnosti Zaklinaču? podivil jsem se a dokonce i přestal pit.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 10:09 am

Robin

Kývnutím ji poděkuji. Hmm vlastně je dobře, že nejdřív přinesla jen pohár. Džbán si objedám, jen když bude dobré. Snad nebude moc silné, protože jsem nedostal žádnou vodu k ředění. Holt to není žádná nóbl hospoda. Povzdychnul jsem si a pustil se do polévky. Když jsem jí i chleba snědl, odsunul jsem zalíř na stranu, chvilku počkal a ochutnal víno.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 11:20 am

Kimal

byl jsem unavenej.vstal jsem a zaplatil.pomalu jsem odcházel a cestou ke dveřím jsem měl další svoje pocity doprovázené lehkou depresí.jakmile jsem vyšel tak jsem se zastavil prostřed ulice a zahleděl se na oblohu.kéž bych tě zase potkal....zůstal jsem tam prostě stát a zíral jsem na oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 12:08 pm

Vesemir

Ano. Žijí tu. usmál se. Sice občas, sou s tím nespokojení ale jinak je to celkem klidné. dodal

Robin

Polévka, ač se nezdála, byla poměrně sytá. Nakonec si jí ale zdolal. Víno bylo docela dobré vezmeš-li v úvahu zdejší poměry...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 12:28 pm

Berengar

No je to dost velkej pokrok za těch poslednich pět let. řeknu a povzdychnu si. Snad k lepšimu. Co ty Altaire? Kdy ses k nam připojil?
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 12:32 pm

Altair

Vlastně sám ani nevím, snažím se na všechno zapomenou, moje vzpomínky od smrti mistra se pomalu ale jistě vytrácejí řekl jsem a opět se napil, rozhédnul jsem se okolo, ten Iluzionista stejně jako ta zvláštní dívnka, už tam nebyli...
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 1:03 pm

Mia

Stále sa prechádzala a nikoho a nič nevnímala. Vedela len že sa blíži ku krčme. hurá...
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 1:54 pm

Pro všechny

Caer Morhenem se najednou rozezněly zvony. To mohlo znamenat jen jediné, někdo kdo je buď génius nebo totální blázen se opovážil zaútočit na Caer Morhen. Všude zněl dusot bot a křik Zaklínačů svolávajíc všechny před bránu a na hraby.

Cathail

Frajerským gestem sem si prokřupal krk. Tak pánové....čeká nás práce. ušklíbl sem se a vstal. Rozešel sem se ven před bránu...

Vesemir

Kývl na všechny u stolu a vyrazil ven...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 1:57 pm

Geir
"he?" chytnul jsem lahev a šel jsem se podivat co se děje.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 1:58 pm

Berengar

Tak panove blbci před branamani. prohlasil jsem a z bandaliru vytahl flakonek ze ktereho jsem se lokl (ženske slzy). Pak ho varatil na misto a vyrazil k hradbam.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 2:16 pm

Robin

Zvuk zvonů, které rychle bijí, je všude stejný a znamená to samé. Poplach. Reakce zkalínačů v lokále tomu i naznačovali. Upil jsem ještě vína a na stůl položil stříbrnák. Pak jsem rychle vyběhl i s kalichem do patra. "Děvče pojď se mnou, pomůžeš mi do zbroje." řeknu a svrnknu jí další stříbrný. Vůbec se mě do zbroje nechtělo, ale lepší si to vzít než pak tkát na šípem v břiše. A když mi holka pomůže s řemenama a vším ostatním tak budu v pancíří dvakrát tak rychle.

Zbývalo se jen ozbrojit. Meč a sekery k pasu. Řemdih do ruky a rychle do stáje pro štít. Pak už jen rychle vyrazit k bráně. Helmu jsem měl zatím vv pod paží, ale kroužkovou kapuci už nasazenou. Helmu si nandám až potom, omezuje výhled.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 10:31 pm

Kimal

možná tě tam potkám...snad ne...pomyslel jsem si a rozběhl se k bráně.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 10:50 pm

Mia

Zvony ju konečne prebudili. Vytiahla oba meče a bežala k bráne. kua čo sa tu deje?! Videla tu Cathaila, Kimala a ďalších. Čakala, čo sa bude diať..
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 11:07 pm

Ylaetter

TO nemůže být chvíli klid? pomyslel jsem si a vyrazil jsem k bráně, spíš na hradby, protože i když bylo moje lučišnické umění na nic, tak jinde bych se ani neuplatnil.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 2:07 am

Esaardaon

Poseděl jsem, zatímco všichni se zvedali pryč a dojedl jsem. Pak jsem došel za číšnicí. Omlouvám se za ty barbary, ani nezaplatili. Připište to na jméno Morkel. Poroučím se
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 2:55 am

Servírka

Ale, pane. Ten šlechetný zaklínač zaplatil za celou hospodu. Podívala se na tebe a usmála se a hned odcupitala pomoct Robinovi. Hostinský mezitím ze zdi sundal meč. Tak...doufám že už sem všechno nezapoměl. pronesl a vyrazil s tebou ven...

Cathail

Stojím v první řadě jednu ruku volnou a v druhé ještě zbytek piva. Sleduju co se bude dít...

Velitel stráží

Vypadá to že se pár monster spojilo a vyrazilo na nás. Ovšem...je nám záhadou jak se jim to povedlo. Všichni kdo tu jste se rozmístěte a připravte na obranu. Některý z nich nejsou zrovna malý.
ukončil proslov a zařadil se do obranné linie. Brána se začala otřásat...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:01 am

Robin

"Díky děvče," řekl jsem za dívkou, dkyž mi pomohla a dopil jsem víno. Pak už jsem rychle doběhl do stají a popadl štít, přilbu v podpaží.

Za chvilku jsem doběhl k bráně, která se otřádala. Hmm to musí být pořádné beranidlo. Pohledem zkontoluju jak je postavená obrana města a kde by mě nejlépe využili.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:13 am

Bojiště...

Jediná cesta kudy se mohou dostat dovnitř je brána. Před ní stojí poměrně velká banda zaklínačů. V prvních řadách sou ti s těžší výzbrojí a hráčské postavy. Na hradbách sou rozestaveni většinou obyčejní lidé s luky a kušemi. Za první bandou zaklínačů stojí skupina mágu s ochranou zbylích lidí a zaklínačů kteří dorazili jako poslední.

V bráně se začínají objevovat trhliny...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 3:19 am

Robin

Jen jsem pokýval hlavou a narazil si přilbu. Pak jsem vyšel dopředu a tlačil se do první lajny. Myslím že, když uvidí mojí zbroj a velký štít, že mě ještě rádi pustí vpřed.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 5:00 am

Esaardaon

Vzal jsem hůl do obou rukou a soustředil jsem se na první řadu zaklínačů. Snažil jsem se jim vlét do hlav pocit energie, což by mělo mít za následek lepší morálku a s trochou štěstí i lepší bojové schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 5:18 am

Berengar

Dostavim se k braně a dotahuji popruhy na mečich . Když se postavim přeb branu vytahnu z bandaliru dva flakonky a jejich obsah do sebe vyklopim. Pak ty flakonky vratim na misto (Blizzard a Mariborsky les). Nasledně se začnu pohybovat mnohem trhaněji jak lidske oko nezachyti každej pohyb a pod bledou pokoužkou začinaji byt mnohem zřetelněji vidět žilky svitici modrym světlem.
Svěsim ruce volně podel těla a postavim se do stabilnějšiho postoje. Nema smysl ted taha meč protože nevim co proti nam vyrazi.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 5:53 am

Ylaetter

A co já jako tady... prolítla mi hlavou myšlenka, když jsem se na hradby nedostal. Jediný, co mám je ještě dýka a magie... K čemu mi teď bude luk... Držel jsem se trochu vzadu, mezi zaklínači a skupinkou mágů, protože s dýkou by byla první linie sebevražda.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:15 am

Kimal

jako jediný jsem měl plno energie(ne magické).NENECHÁM VÁS ZNIČIT TOHLE NÁDHERNÉ MĚSTO!NEDOŽIJETE SE RÁNA!zařval jsem ale pochyboval jsem že mi ty příšery rozuměly.vytáhl jsem meč a rozhodl se že za tohle město položím i život.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:22 am

Mia

Cítila pach útočiacich a čakala, kedy sa dostanú c premýšlala nad tým, či jee to zábavné alebo otravné a bola pripravená na boj.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:31 am

Esaardaon

Neřvi tady, přes tu bránu tě stejně neuslyšej a jsi tu jen pro smích. řekl jsem klidně mágovi stojícímu přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:34 am

Kimal

no tak...trochu humoru před bojem,ne?zasmál jsem se a připravil se na boj.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:38 am

Bojiště

Brána povolila a rozsypala se pod obrovským náporem. Dovnitř vběhli okamžitě příšery a medailony zaklínačů začaly vibrovat. Jejich první řada okamžitě padla v paralíze na zem. Další řady se ale hrnuly přes ně. To už ale od zaklínačů vylétlo zelené světlo které mohlo značit jen jediné. Znamení Aard. To zpomalilo celou první řadu monster a pustilo je až v bezprostřední blízkosti. Bitka začíná...

Cathail

Aard sem držel celkem v pohodě a jednou rukou tasil meč. Pivo sem bohužel už musel odhodit abych si uvolnil ruku. Jakmile byla nejbližší příšera u mě zaútočil sem na ní stříbrným mečem...

Ostatní

K prvním řadám se nahrnulo několik monster. Pár jich připomínalo vlky, jiní byli podobní nosorožcům. Další zase připomínali lišky...
(každý si vyberte co chcete)
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:39 am

Mia

nááhodou, dodáva sebavedomie zaškerí sa. aj keď ja to nepotrebujem... rozhodla som sa, že ten boj bude sranda! zaškerila sa a zovrela v rukách meče.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:41 am

Kimal

tak pojďte!zasmál jsem se a použil svoji iluzi.jeden vlk mnou proběhl a jáse rozplynul.zboku jsem na vlka vyskočil(byl jsem neviditelný) a chtěl jsem mu probodnout ze zadu krk.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:43 am

Ylaetter

"Okovy země," zvolal jsem a pěstmi uhodil do země. Kouzlo jsem namířil na ty nosorožce, protože nejspíš oni právě mohli natropit největší paseku.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 6:51 am

Geir
"Ja jsem až tady vzadu? To je svinstvo." prohlasil jsem a tasil meč a štit co sem měl na zadech.
HEJ Nechte mi tam taky jednoho křiknul sem dopředu a pokoušel jsem se nějak dostat do přednich linii.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:08 am

Mia

Néé... pustila se do nosorožcú. Jednoho sejmula, pak šla na dalšího a pokusila se ho probodnout.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:26 am

Morkel

Seděl sem u stolu a všichni ostatní běžely ven. Ten starej dědek šel za nějakou ženskou a řekl a´t na mě přepíše účet. Ty zmetku... na tebe si dám bacha dědulo. Pomyslel sem si. Vstal sem a vyšel sem ven z hospody. Tam se shromažďovalo spoustu lidí před bránou která se otřásala. Postavil sem se do řady, kde byli mágové a hledal sem v davu toho starýho dědulu. Potom se ale prolomila brána a já sem se začal soustředit na boj. Do nepřátelských řad sem sesílat ledová kouzla. Ty měli za úkol trochu znemožnit pohyb nepřátelům v prvních řadách.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:49 am

Robin

Měl jsem před sebou štít, připraven krýt sebe i kolegy po mých bocích. Hned jak se ke mě dostala první, vlka připomínající potvora tak jsem po ní švihnul řemdihem, snaže se trefit hlavu neho klíční kosti. Zkus se vykrýt potvoro.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:55 am

Cathail

Vysekl sem proti obličeji toho monstra. Můj meč se zasekl o jeho zuby. Usmál sem se a meč držel jen v jedné ruce zatímco druhá vzplála a vlk dostal ránu do spánku. Zvíře padlo na zem mrtvé...

Kimal

Sice si nebyl vidět ale zvíře tě ucítilo a pudově odskočilo dál otočilo se proti tobě a začalo větřit...

Yllaeter

Bylo jich tam hodně a musel si dávat pozor aby si netrefil i zaklínače. Ale přeci jen jednoho si trefil a on padl. Ovšem vedle tebe se zjevila liška a skočila aby tě svalila na zem a kousla do krku...

Geir

Jakoby tvé prosby byly vyslyšeny a proti tobě vyběhl jeden nosorožec...

Mia

Myslela sis že si ho zabila ale opak byl pravdou. Nosorožec se zase zvedl a naštvaně na tebe pohlédl pohazujíc hlavou...

Morkel

Sem tam si nemohl kouzlit kvůli zaklínači v mušce nebo normálnímu vojákovi. Ale povedla se ti jedna věc smečka vlků proběhla první linií a hnala se na tebe 3 z celkových 4 si odebrali zaklínači. Jeden během pokračoval k tobě...

Robin

Vlk odskočil dozadu ale dostal ránu po čumáku a vyvalila se mu z něj krev. Zavrčel a vztekle se na tebe vrhnul...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:57 am

Mia

Zahnala sa oboma mečmi a nosorožca nimi sekla. SKAP ŠMEJD! zarevala naňho s úsmevom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 7:58 am

Robin

Zapřu se nohou, aby mě nesvalil a nastavím mu štít. Druhou ruku napřáhnu s řemdihem a v momentě, kdy na mě nalítně po něm znova švihnu.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:03 am

Kimal

ách jo...musím použít maximální sílu....řekl jsem si pro sebe.oklamání vědomí...řekl jsem a nosorožec najednou cítil mnoho pachů a slyšel mnoho zvuků.mě neviděl protože jsem se zneviditelnil.rozběhl jsem se (pořádneviditelný)protivlkovy a chtěl ho bodnout do tlamy.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:10 am

Geir
"Ahoj" prohlasil jsem s usměvem. rozeběhl jsem se mu naproti. a pokusil jsem se naněj vyskočit. tak abych prostě byl nanim pokud se mi to povedlo a nebyl jsem s hozen postavil jsem se pevně štit nahodfil zpět na zada chytnul meč dvouruč a pokusil se bodnout.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:36 am

Ylaetter

"Ohnivé spáry," řekl jsem a škrábl jako by rukama, liška se bohužel zahryzla, ale naštěstí ne do krku ale do ramene. Ale měla tu smůlu, že když se zakousla, tak dostala ránu ohnivým drápem, který ji odhodil.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:51 am

Mia

Sekla si ho, ale docela nic moc mu to neudělalo. Tvrdá kůže udělala svoje. Udělal pár kroků vpřed aby tě udupal...

Robin

Rozmázl se o štít a dostal ránu po papule. Výsledek posud sám. Rozmlácená lebka a už ani neškubal nohama kolem tebe se prosmýkla liška a útočila ze zadu...

Kimal

Bodl si ale zvíře jakoby si tě všimlo a odskočilo do strany přičemž dostalo menší zásah do pravého ramene...

Geir

Vyskočil si na něj ale on začal divočet a házet sebou takže si nestihl zarazit meč...

Ylaetter

Liška zásah nedostala jako by tušila nebezpečí a ve vzduchu se odrazila od tvého ramene a dopadla za tebe. Výhružně se na tebe podívala a odhalila zuby...

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:54 am

Ylaetter

Hloupá liška... Sundal jsem si kapuci a ze zad sundal luk, připravil jsem šíp, natáhl a vystřelil přímo po ní.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 8:55 am

Robin

Vlk padl, ale pod rukou se mi mrštně protáhlů liščí potvora. Natočil jsem se bokem, protože štítěm jsem pořádm msuel držet linii a připravil se srazit Liščin útok doufaje, že jí zabije někdo kdo sotjí v linii za mnou. Řemdih jsem použít nemohl a tak jsem přehmatem chytil řetěz, aby koule nevlála okolo.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:00 am

Kimal

nosorožcovy jakoby spoutaly nohy neviditelné provazy a nemohl se hýbat.já se k němu přiblížil a chtěl jsem do něj sekat.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:07 am

Geir
aha tak tady to co se pisalo v knižkach udělat nepujde. aspon jsem to zkusil řikl jsem kdiž sem se pokusil co nejbezpečněji seskočit nazem.
prošvihnul jsem mečem. přitom jsem něco zařikaval . a pote mi začla čepel jemně zařit.
Hmm tak schvalně kdiž tě nakrajim jestli stebe bude dobrej salam rozeběhl jsem se naněj a pokud neudělal nějaki divokej pohyb kvuli kteremu bych musel uskočit tak sem s krajeci aurou vysekl po jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: