Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:48 am

Po zasedání nastalo v Caer Morhenu ticho a klid. Zaklínači už horečně nic nepřipravovali a vrátili se ke každodenímu životu, to bylo ovšem vyrušeno zprávou, že do Caer Morhenu má přijet nový člen rady a tak se všichni znovu museli dát do příprav uvítání. Co děláte vy ?

Cathail

Už to není moc daleko. zašeptal sem jen tak do větru a pobídl koně v před...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:54 am

Ylaetter

Nevěděl jsem ani jak, ale nakonec jsem se do Caer Morhenu dostal. Celý zadýchaný jsem stál před branou a jen vyhlížel okolí. Ve městě mi moc nepomohli... Tolik peněz, co za to chtěli, to jsem nemohl nikdy sehnat... Ale pořád je tu Caer Morhen. "Tak, tu ji máme. Malou mořskou pevnost..." řekl jsem si pro sebe, když se mi dech vrátil do normálu a srdce již nebylo skoro na poplach.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 12:57 am

Kimal

běžel jsem přímo do Caer Morhenu.plášť za mnou jen vlál a já si nevšímaje okolí běžel do Caer Morhenu.předběhl jsem nějakýho chlapa na koni a před bránou byl nějaký chlapík.chtěl jsem se mu vyhnout ale zakopl jsem a srazil ho i semnou na zem(Ylaetter).pomalu jsem vstal a mnul si hlavu.sakra...řekl jsem si pro sebe a pak si všiml toho chlapíka.podal jsem mu ruku.omlouvám se...uchechtl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:00 am

Ylaetter

Narovnal jsem si kápi a nabízenou pomocnou ruku jsem raději nepřijmul. Něco se mi na něm nezdá... Je tak trošku... falešný. A stoupl jsem si zase zpátky na nohy. "Těší mě," řekl jsem neutrálním tónem.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:06 am

Morkel

Procházel sem se po Cear Morhenu. Má přijet nějaký nový člen rady, zajímalo by mě kdo to je. Pomyslel sem si a bloumal sem městě. Všude bylo spoustu lidí, bavili se spolu, křičeli na sebe a podobně, ale jen dva lidi z toho davu mě zaujali. Vyzařovala z nich taková slabá magická energie. Zastavil sem se a pozoroval sem je. Šel sem trochu blíž, abych je slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:07 am

Mia

Sedela pod stromom blízko Caer Morhenu a na pleci jej sedela veverička a hrýzle oriešok. Fúúha... Nový člen rady... asi pôjdem... zobrala ju do ruky a dala na strom. Vzala zo zeme svoj meč a pomalými krokmi išla k bráne. Uvidela tam dvoch neznámych mužov. Mágovia? čudne si ich prezrela. fúúha... dúfam že ma nebudú chcieť zabiť... poškriabala sa na hlave a pomaly prechádzala okolo nich cez bránu.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:12 am

Morkel

Pozoroval sem ty dva, ale potom sem si všimnul něčeho, co vypadalo jako "ještěrák". Hmm... copak to je ? Pomyslel sem si a nechal sem "mági" mágama a šel sem nenápadně za tou ještěřicí.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:13 am

Mia

Pozrela sa na toho chlapa, ale radšej si ho nevšímala. No super... zamračila sa. Rukou chytila meč, ak by sa musela brániť.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:15 am

Morkel

Když chytila rukojeť meče tak sem zastavil. Sakra, na boj z blízka nemám šanci. Pomyslel sem si. Počkej. Řekl sem a čekal sem co udělá.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:17 am

Kimal

všiml jsem si ještěračky a rychle se za ní rozběhl.kdyby se ten chlap za mnou koukl tak by mě už neviděl.pomocí iluzí jsem se přizpůsobil prostředí takže jsem byl neviditelný.teď jsem šel vedle ještěračky a jakmile chtěla vytáhnout meč tak slyšela jenom hlas ale nikoho neviděla.ani se o to nepokoušej...potom jsem se od ní vzdálil a sledoval děnní mezi těma dvěma.(Morkel a Mia)
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:19 am

Mia

Cítila ho takže vedela že je pri nej. Daj mi pokoj odvrkla mu a pozrela sa na toho druhého. Čo chceš?
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:23 am

Morkel

Ten náhlý nárust energie mi přišel trochu divný. Co tu děláš ? Není to tu bezpečný pro někoho jako ty. Nemám v úmyslu s tebou bojovat, ale ostatní to můžou vidět jinak. Potom mi to došlo, když sem se ohlédl zpátky a tam kde byly dva muži už byl jen jeden. Iluzionista. Řekl sem a ušklíbl sem se.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:24 am

Mia

Som Zaklínač... oznámi mu a otočí sa na miesto, kde je približne ten druhý.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:27 am

Kimal

vyšel jsem ze stínů a oba dva jste mě viděly.omlouvám se za svoji nevychovanost...jmenuji se Kimal...řekl jsem zdvořle a uklonil se.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:28 am

Morkel

Cože ?! Tak to se velice omlouvám. Řekl sem a sledoval sem okolí. Potom se objevil Kimal. Aha, tak takhle je to lepší. Řekl sem a potom sem dodal. Já se jmenuji Morkel
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:30 am

Mia

začudovane sa naňho pozrela. Ja... ja som... nevedela, či im má povedať Mia alebo čislo Tri... ale to by vyznelo čudne tak iba povedala Mia pozrela sa na toho druhého chlapa. prečo samý mágovia?! zamračila sa.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:33 am

Kimal

potom jsem se postavil rovně a začal přecházet v kruzích.sakra...co jsem t jen chtěl...přemýšlel jsem a úplně jsem zapoměl proč jsem přiběhl do Caer Morhenu.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:36 am

Morkel

Neměl by si používat magii ve městě. Navíc ses ani neujistil, jestli je nepřítel. Řekl sem, potom sem se na chvilku odmlčel a pak sem pokračoval. Za jakým účelem ste v Cear Morhenu ? Zeptal sem se jich.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:39 am

Mia

Bývam hneď tu v lese... zaškerila sa a pozrela sa na Kimala. Vypadá trochu... čudne...
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:39 am

Kimal

a že ty jsi ji sledoval...řekl jsem mu a dál přemýšlel.občas sem zajdu...žádný konkrétní důvod...řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:42 am

Mia

hmm... ale vidím ho prvý krát... pokrúti hlavou. a teraz si tu prečo? spýta sa len tak.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:42 am

Morkel

Já tu sem kuli tomu, abych sehnal nějakou partu, s kterou bych mohl jít sejmout pár nestvůr. Ale momentálně tu sem kuli tomu novému členu rady. A sledoval sem jí právě proto, abych se ujistil že nepřítel není. Řekl sem a potom sem se podíval na muže který si předtím povídal s Kimalem. Kdo je to ?
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:46 am

Kimal

jsem tu z osobních důvodů...ale taky by mě docela zajímal ten nový člen rady...řekl jsem a koukl se na toho chlapa do kterého jsem vrazil.nevím...řekl jsem jenom a rozhlídl se.a až budeš potřebovat někoho do party na nestvůry tak mi řekni...řekl jsem a obrátil se od nich.odcházel jsem bůh ví kam.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:49 am

Morkel

Ok, budu s tebou počítat. Řekl sem když odcházel. Potom sem si jen tak pro sebe řekl. No jo, ale kde ho najdu ? Zamylsel sem se.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:51 am

Mia

Všetci sa zaujímajú o toho člena rady.. povedala si nahlas pre seba a pomaly kráčala do krčmy. Tam si sadla a objednala si pivo. Ten netopier sa tam hore nemá veľmi dobre... povedala majiteľovi a ukázala na strop. Bola v ňom diera. hmm... Vyšplhala sa k diere a vytiahla ho. Zoskočila dole a strčila si ho do vrecka, ktoré mala na nohaviciach pripojené. zatiaľ by tam mal vydržať... sadla si späť a začala pomaly piť. musím nájsť nejakých zaklínačov... ale, hovoril že chce nejakú partiu... hmm... mágovia niesú až taký slabý... začala o tom premýšlať.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:53 am

Kimal

vyrazil jsem do putiky.tam se nejlíp získávají informace.byla tam sice Mia ale já si jí nevšímal a sedl si k jednou odlehlému stolu a obědnal si pivo.poslouchal jsem cizý rozhovory a sem tam upil z piva.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:55 am

Mia

Zase ho zacítila a prevrátila očami. jéjda... zaplatila ale ešte chvílu zostala sedieť na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:56 am

Morkel

Šel sem za ní do hospody a když sem vešel, uviděl sem jak šplhá k nějaký díře a vytahuje netopíra. Je silná, mrštná a má ráda zvířata. Pomyslel sem si a sednul sem si vedle ní jakoby nic. Prohodil sem z hostinským pár slov, on mi dal pivo, já sme se napil a potom sem řekl. Proč si to udělala ?
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:57 am

Mia

Pozrie sa na Morkela a prečo nie? zaškerí sa a nakukne do vrecka. bude v pohode... spokojne sa pousmeje.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:58 am

Kimal

sem tam něco o tom uslyším ale nic víc.pořád slyším jen to co vím.ztráta času...řeknu si a dál popíjím pivo.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 1:59 am

Morkel

Usmál sem se. Ano, proč ne, ale většině lidí to je jedno... vidíš. Řekl sem a ukázal sem na lidi sedící v hospodě. Nikdo s tím nic neudělal. Jsi zvláštní.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:01 am

Mia

Nikto o tom nevedel... pozrela sa na dieru. Máš pravdu, aj tak by si z toho nič nerobili... zamyslela sa ale nakoniec sa na to vykašlala. Pozrela sa na Kimala. Dnes ma budete sledovať, alebo čo? uškrnula sa.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:05 am

Morkel

Já tě nesleduju, jen se mi nechce sedět samotnýmu v hospodě. Řekl sem a ukázal sem na Kimala. Jako on. Nevypadá jako společenský typ, ale zdání může klamat.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:08 am

Mia

Zistíme? zaškerí sa a prejde pomaly k Kimalovi. nazdar... znovu... povie čo tak sám? mal si ísť k nám, či? nadvihne obočie. hmm... som zvedavá čo povie... potom si pôjdem pospať...
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:09 am

Morkel

Provokatérko. Ušklíbl sem se a šel sem za ní. Sednul sem si ke stolu kde seděl Kimal.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:13 am

Mia

Vyplazí jazyk a pri ich stole je ešte jedna voľná stolička. Vyloží si na ňu nohy. Je tu nuda... zaškerí sa a čaká na Kimalovu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:16 am

Morkel

Jo to je, chtělo by to nějakou akci, misi, úkol, cokoliv. Řekl sem znuděně a houpal sem se na židli.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:17 am

Kimal

dopil jsem pivo a řekl.prohrábnu si vlasy a řeknu.získávání informací...nemám nějak moc dobrý sluch a tak potřebuji klid...ale stejně je to už jedno...tady jsem se nic nové nedozvěděl...řekl jsem unaveně.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:26 am

Mia

Zaškerí sa. hmm... vyspím sa a skúsim niečo zistiť... zaškerí sa. ale ak máš nejaký nápad ako to zistiť teraz, tak spánok odložím... natiahne si ruky a pozrie sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:29 am

Kimal

ale ne..jen jsem se něco víc chtěl dozvědět o tom novém do řádu...a ještě o důvodu proč tu jsem ale jinak nic...znuděně jsem zívl a opřel si hlavu o ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:31 am

Mia

Já si teda asi pôjdem pospať.. zaškerí sa a odsunie sa od stolu.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:36 am

Kimal

jenom zamručím a nechám si donýst další pivo.začnu z něj zase upíjet.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 2:50 am

Mia

Postaví sa a pomaly vyjde. Slnko je v strede oblohy. Tááky, Fluff, musíš si počkať... zasmeje sa netopierovi. Vyšplhá sa na vežu kostola a tam sa dá do polosedu. Vyberie netopiera. tu ti bude lepšie... zaškerí sa a pustí ho. Netopier sa zachytí a zaspí. Mia tiež zaspí.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:00 am

Kimal

taky se jdu prospat...řeknu a zaplatím.až mě budeš chtít najít tak buď v blízkosti této budovy...řekl jsem mu a odešel.pomocí iluze jsem se stal neviditelným a lehl si na střechu jedné budovy.zavřel jsem oči a začal spát.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:15 am

Ylaetter

Nejvyšší čas si najít něco k zabavení se... Možná bych se měl nejdřív zeptat místních mágů, jestli by mi nepomohli, ale to počká.
Sundal jsem ze zad luk a z toulce vytáhl šíp. Stejně se v tom musím zlepšit. Připravil jsem šíp, řádně ho uchopil a jen tak zlehka napnul luk a vystřelil. Zrovna se to nejlíp nepovedlo a šíp dopadl na jednu ze střech (vedle Kimala), ale toho jsem neviděl a tak jsem si oddychl, že jsem nikoho neohrozil a připravil jsem se na další výstřel.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:16 am

Morkel

Dobře. Řekl sem, dal sem na stůl peníze a šel sem pryč. Vyšel sem na okraj města a zašel sem do malého lesíku. Ujistil sem se že mě nikdo nesleduje a začal sem trénovat elementární magii. Vytvářel sem ohnivé koule,ledové šípy a podobně. Když sme něco omilem zapálil tak sem to uhasil vodní koulí.
Po nějaké době tréningu sem byl zadýchaný a vyčerpaný. Není to žádná legrace, dělat tolik kouzel zasebou. Pomyslel sem si a opřel sem se zády o strom a odpočíval sem.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:18 am

Kimal

šíp mě málem trefil ale já se ve spaní převalil a takmě minul.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:20 am

Ylaetter

Vystřelil jsem znovu a tentokrát šíp nedopadl vedle Kimala, ale přímo na něj. Je to blbě... Sakra... Proč já musim bejt tak křivej? "Ach jo," vzdychl jsem a luk raději vrátil na záda. Raději bych měl trénovat magii.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:25 am

Kimal

šíp mě trefil přímo mezi lopatky a já se probudil a Caer Morhen se ozval zvuk.KTEREJ DE*IL MĚ TREFIL ŠÍPEM?!já byl pořád neviditelný a pak jsem uviděl toho chlápka co před tím jak schovává luk tak jsem se uchechtl.vyndal jsem si šíp ze zad a řekl si.moje oběť...začal jsem si mnou pěsti a rozběhl se k němu po střechách.sedl jsem si na bránu a pomocí iluze vytvořil draka který teď za ním stál a řekl.co tu chceš ty smrade?jak se opovažuješ trefit mého pána šípem?řekl drak a plivl na tebe ohnivou kouli.všechno byla perfektní iluze.dokonce se ti zdálo že ten plamen vydává teplo.ale tu iluzi viděl jen ten chlap.


Naposledy upravil morgen dne Sun Apr 18, 2010 3:29 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitimeSun Apr 18, 2010 3:28 am

Ylaetter

"Iluze je iluzí jen do té doby, než je iluzionista odhalen," odpověděl jsem drakovi, protože už jsem měl tu čest jeho iluze vidět. Ach jo... Proč musí být takovej pitomec? Síla iluzí je jejich neodhalení... Ale on už se nám tu vybarvil až až.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: