Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:16 am

Morkel

Pod vlkem se začala bortit země. Vlk byl v díře skoro celí, koukala mu jen hlava. Potom sem ty menší kusy začal měnit na hlínu a tu sem pevně udusal kolem něj. Potom sem vytáhl meč, co sem měl připoutaný u opasku a šel sem mu prbodnout hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:22 am

Ylaetter

V okamžiku kdy si sundal luk na tobě ležela liška a ty si byl zády na zemi. Už už se připravovala tě kousnout....
Spoiler:

Robin

Kroužky naštěstí zastavily bodavé zoubky. Lišce se jich tam i pár zaseklo. Stačila jedna rána od zaklínače za tebou a liščino tělo ochablo....

Kimal

VLKOVI nohy spoutali okovy. Zmítal se a snažil se je uvolnit nevědíc že je to iluze. Docela kolem sebe kopal...

Geir

Plán se ti úplně nepovedl a nosorožcovi odpadl velký kus nohy. Dost na pořádné vařené koleno. Nosorožec sebou plácnul na zem a málem zavalil zaklínače okolo...

Morkel

Bodnul si do němé tváře a vlk nevydal ani hlásku. Přesto kolem tebe je stále dost zvířat...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:24 am

Kimal

viděl jsem co se děje s Ylaetterem a tak jsem nechal vlka být a vrhl se po lišce co na něm stála.skočil jsem s napřaženým mečem a tak jsem lišku možná probodl a shodil z Ylaettera na bok.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:25 am

Robin

Kývnutím jen poděkuju za pomoc a otočím se zase v před. Pustím řetěz a švihnu další montrum co se dostane na dosah.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:27 am

Morkel

Chvilku sem nechal meč v jeho hlavě a jen sem civěl na mrtvolu. To bylo kruté. Ani se nemohl bránit. Povzdychl sem si a litoval sem nad svím činem. Kdybych ho ale nezabil já, tak by mě zabil on, na blízko bojovat neumím. Pomyslel sem si a začal sem sesílat další ledová kouzla do řad nepřátel. Chtěl sem je především zpomali, nebo omezit tak, aby je zaklínači mohli snadněj zabít.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:29 am

Geir
"Ou Hoši dneska se pořadně nacpeme!" křiknul jsem a přišel sem k rozplacnutemu nosorožci a znova vyseknoul po jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:29 am

Ylaetter

Když na mě dopadla, tak jsem použil tětivu jako štít, přesněji, přiložil jsem jí ho v rychlosti pod krk a na druhé straně ho chytl druhou rukou, aby se nedostala dost blízko mě na to, aby mě kousla.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:37 am

Mia

Vyskočila som a tentokrát som sa poriadne zaprela a sekla ho. Už mu to niečo spraviť muselo. Mala som stále úsmev na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:40 am

Kimal/Ylaetter

Liška padla z Ylaettera mrtvá. Jenže Kimal jaksi pozapoměl že když se na jednu iluzi přestane soustředit tak zmizí. Když ste se otočili všimli ste si že vepředu stojí zraněný vlk a vedle něj ještě jeden...

Robin

Zaklínač kývl a jal se ti pomáhat...

Morkel

Díky tobě se hodně zaklínačům bojovalo už znatelně hůře. Přeci jen když k vám dopadají ledové rampouchy tak i přes zvýšenou odolnost to brzo začnete pocitovat. Na druhou stranu pár monster si trefil ale k tobě bežel další vlk...

Geir

Hlava spadla na zem a trefila lišku která jí vletěla do cesty když ses podíval po zdroji stál tam Cathail s napřeženou pěstí. Dobrá spolupráce. usmál se a pustil se dál do boje...

Mia

Tvoje meče v něm byly zaseknuté vodorovně vyskočení by ničemu nepomohlo. Tak tedy když si se zapřela povedlo se ti vytrhnout meče a nosorožce to stálo šlachy na nohou takže začal padat na tebe...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:45 am

Ylaetter

"Iluzionisto," řekl jsem mu s nadsázkou a děkovným pohledem, který však přešel v mírné rozčílení. "Co takhle dávat pozor na své iluze," řekl jsem mu káravým tónem. "Oko vody," zakroužil jsem rukama a pod vlky se objevila louže. Nebyla hluboká, což však bylo špatně, protože správně by měli být oba hluboko pod vodou. "Co kdybys je utopil," řekl jsem ironicky, protože je mohl utopit jen iluzí.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:53 am

MIa

Kua zamračila sa a uhla sa. Dala pred seba meče a čakala čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:53 am

Kimal

ze prvé...já mám jméno...za druhé...mohl bych je utopit...a za třetí...já nezabíjím bezesmyslu,jenkdyž je někdo v ohrožení...řekl jsem a jakoby se pomalým krokem vydal k těm vlkům.těm se začalo zdát že sekolem nich oběvují zdi a oni padají do prázdna.já se zastavil pětmetrů od nich.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 9:56 am

Geir
"Jasně"
křikl jsem naněj. a vyhledaval si dalši terč čim vic salamu tim lepe.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:16 am

Mia

Nosorožec se rozplácl a nemohl se postavit...

Ylaetter/Kimal

Vlci sebou zmítali a ohazovali vás sprškama studené vody...

Geir

Najednou proti tobě vyskočil ještěrák. Bodl kopím proti tvému ramenu...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:25 am

Kimal

odpusťte nám...Ylaettere...ukonči jejich trápení...řekl jsem a zavřel oči.dál jsem se soustředil na iluzi.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:26 am

Geir
Ještěrák?!!!s udivem sem malem zemřel. uskočil jsem dozadu tak aby mě při nejhoršim jen mimimalně bodnul.
tohle už neni zabava
seknul sem mečem proti kopi abych ho proseknul a přitom zařikaval. v ruce se mi vytvořila ohniva koula kterou sem vyslal na ještěraka.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:27 am

Morkel

Neustálé sesílání kouzel mě hodně vyčerpávalo, ale musel sem vydržet co nejdýl, abych pomohl zaklínačům zachránit todle město. Když se na mě řítil vlk tak sem řekl. Ice Bolt A směrem na vlka letěla ledová střela.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:29 am

Esaardaon

Zaměřil jsem se na něco silnějšího, co vypadalo, že by mohlo dělat neplechu. Soustředil jsem se zaprvé na to, aby vedle mě stáli jen spolubojovníci a zadruhé na přivození pocitu neomezené energie.

Spoiler:

Tak se soustředím a modlím se, aby příšeře selhalo srdce či jiný životně důležitý orgán.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:36 am

Mia

Zastrčí doňho poriadne meč, aby ho zabila. Pozrie sa na jedného z vlkov a rozbehne sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:38 am

Ylaetter

"Promiňte mi," řekl jsem do větru a udělal dost divoké gesto rukou, nejdřív jsem oběma zamířil prudce na nebe a pak pomalu, jako když padají listy, skončil dole. "Blesk hněvu," provolal jsem a z nebe se snesl přímo na vlky malý výboj, který nebyl dost silný na to, aby se rozšířil po okolí, ale tak akorát, aby vlky omráčil a probodnout je byla hračka.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 10:55 am

Ezechiel
Prechádzal som sa krajinou. Potom som uvidel bojovníkov jak bojujú proti zvieratám. Nevedie ich zraziť? Spýta sa sebaisto a pozerá sa na to...
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:23 am

Pro všechny

Zvířat ubylo ale zaklínači už nebyly přímo u brány ale díky tomu jak lovili zvířata byly roztroušeni a tak u brány pobýhalo 5 Ještěránů. Cathail vyběhl z brány a jednoho odvedl od ostatních....

Kimal/Ylaetter

Vlci padli. Vy dva ste ovšem pocítil vyčerpání z používání magie. (Hlavně Kimal kterej dneska kouzlil jak o život).

Esaardon

Zvíře se na tebe podívalo jako by se mu něco nezdálo. Ale nakonec se proti tobě rozeběhlo..

Morkel

Vlk zareagoval překvapivě rychle a prudce tomu uskočil. Už byl skoro u tebe...

Mia

Vlka si našla. Cenil na tebe zuby a kroužil kolem tebe s hladovým výrazem v očích...

Ezechiel

Všiml sis že z brány jakoby vyletěl vlk a následně za ním se tam objevil zaklínač. Ten ale rychle vběhl zpátky dovnitř.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:26 am

Mia

Rozbehla som sa na vlka a napriahla som ruky s mečmi. teba zabijem lahšie... dúfam.. uškrnula sa a sekla po ňom.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:29 am

Ylaetter

Pro dnešek bylo magie dost... Zvedl jsem ze země luk a připravil jsem se na boj na střední vzdálenost, což se teď docela hodilo, protože byli všichni roztroušeni kolem. Zamířil jsem na jednoho Ještěrána, připravil šíp, napnul tětivu a vystřelil, pokud byl tedy výhled volný.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:30 am

Kimal

spadl jsem na koleno a řekl.musíme je rychle vyřídit...už nemám sílu používat magii...řekl jsem zadýchaně.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 11:31 am

Morkel

Musim se vyhnout kontaktu s ním, inak sem mrtvej. Pomyslel sem si a bouchnul sem dlaněma do země. Ze země vylezlo několik ledových hrotů přímo na vlka.(vypadá to jako ty dřevěný kůly zapíchlý do země, hrotem mířící na nepřátele) Ztěžka jsem oddechoval, protože tolik kouzel a ještě kevšemu zasebou je značně vyčerpávající.
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 12:57 pm

Altair

Tak jsem tu lidi, sorry, ale pár zvířat jsem zabil už v lese řekl jsem a zvedl svoje dva zakrvavené meče Jak já ty věci nesnáším řekl jsem a přiběhl ke Cathailovi Bude mi ctí bojovat po Vašem boku řekl jsem a postavil se do útočné pózi...
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 1:57 pm

Cathail

Zrovna sem uhýbal ještěránovu útoku. Dobrý mě taky. Ale možná bys udělal líp kdybys tam jen tak nestál. Přešel sem do útoku a probodl ještěrána...

Altair

Po tomhle se k tobě rozeběhl jeden z ještěránů...

Morkel

Začal si přerývavě dýchat nicméně vlk byl mrtev. Možná by to chtělo s těmi kouzly spomalit...

Ylaetter

Šíp ho sice trefil ale jen škrtl o bok. Zasyšel a rozeběhl se k tobě...

Mia

Zvířátku se povedlo uskočit a dál kolem tebe kroužilo jako kdyby čekalo co uděláš...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 2:03 pm

Marcellus

Jdu si cestou, brnkám na loutnu a zpívám si veselou,pěkně do pochodu, kůň s věcmi se pomalu nese za mnou, ta nová košile mi sedne, a jak se hodí k těm kalhotům, a ty botky.. Raduju se v duchu.. Jdu si cestou, necestou, polem,nepolem jdu si světem,sám a zmlknu,.. kruci ta zatracená pevnost mi vrhá stín do veršů,zamrlám otráveně, a co když už jsem tu co kdybych je oblažil svými verši? Vstoupím branou se kterou si očividně hrálo pár obrů kopanou na nádvoří a slyším v dálce hlasy, jdu po nich a jsem velice zvědav kdo to bude, banditům se mi hrát nechce,skáčou mi dycky akorát do řeči...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 2:05 pm

Robin

Linie se roztousila. Kdepak zaklínači jsou možná dobrí lovci, ale vojáci jsou na lejno. Vojáci z otcovi tvrze by se takhle nerotrousili. Na druhou stranu se bojuje proti monstrům, což by zase oni snášeli špatně co se morálky týče.

To ale bylo jedno. Důležité bylo, že se v bráně objevilo pět ještěráků. Jelikož už nemělo smysl držet linii a já byl jediný zazbrojený okolo, tak bylo na mě je zaměstnat. Asi.

Zařval jsem abych si dodal odvahy a jim jí ubral a vyběhl do středu ještěráků. Do prostředního jsem chtěl vrazit štítem napřed a do toho po mé pravé ruce uděřit řemdihem.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeWed Apr 21, 2010 2:06 pm

Ylaetter

Pokusil jsem se znovu vystřelit, ale už nebylo moc času, když jsem viděl, že to stihnout prostě nemohu, odhodil jsem luk na zem a vytáhl dýku. Moc často dýku nepoužívám, ale teď je to to jediné, co mě dělí od smrti.
Návrat nahoru Goto down
Altair

Altair


Posts : 24
Join date : 17. 04. 10
Age : 29

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 6:10 am

Altair

Jistě, promiňte řekl jsem a pousmál se, viděl jsem před sebou jednoho z mnoha ještěranů Dneska výjdu jako vítěz řekl jsem si v duchu Tak uvidíme řekl jsem si opět v duchu a vyběhl jsem proti Ještěranovi se svými meči...
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:14 am

Mia

Schová meče a vyberie dýku. Pomali sa približuje k vlkovi, pozerá sa mu do očí a čaká čo spraví.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:18 am

Marcellus

Mohl si se rozhodnout zda budeš pokračovat dál nebo půjdeš pryč.

Robin

Ještěráci něco takového čekali a tak každý z nich odskočil do zadu. Tudíš všichni byly asi 2 metry před tebou. Najednou se každý rozutekl za tebe a pouze jeden zůstal před tebou...

Ylaetter

Ještěrák doběhnul k tobě a z otočky zaútočil ratištěm oštěpu po tvojí hlavě...

Altair

Jeden ještěrák se otočil od Robina a utíkal přímo na tebe s kopím vztyčeným proti tobě...

Geir

Stáhl kopí ale ohnivá koule ho lízla na boku a udělala mu spáleninu. Naštval se přetočil kopí v rukou a s přískokem zaútočil ratištěm ze shora po hlavě...

Mia

Vlk se proti tobě rozeběhl. Proběhl kolem tebe ve vzdálenosti asi metr. Pak se prudce smýkl a otočením přiskočil k tobě ze zadu a šel ti po noze...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:28 am

Mia

Vyskočila som do dosť veľlkej výšky a otočila som sa smerom dole. Dýku som dala pred seba a padala tak na vlka. mwehehe... usmievala som sa.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:58 am

Ezechiel
Zrazu z kríku vyletel šíp ktorí smeroval na vlka. No šiel zozadu takže vlk o ňom nemohol vedieť...
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 9:50 am

Morkel

Celý zpocený a zadýchaný jsem pevně uchopil meč. Nedá se nic dělat... Pomyslel jsem si a šel jsem zaútočit na nějaké slabší jedince zezadu. Chtěěl sem se vyhnout přímému střetu, protože s mečem jsem moc bojovat neuměl.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:07 am

Geir
"Tak to ne"
chytnul sem meč tak abych ho mohl použit pro blokaci jeho utoku a pote se ho pokusil skopnout. jestli mi to vše vyšlo vykočil jsem tak abych ho nazemi propich.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 10:21 am

Marcellus

Pokračoval jsem po hlasech, zdálo se mi to spíš jako boj, a tak jsem vytáhl gabriellku do levé a krátký meč do druhé, loutnu jsem však předtím uložil do pouzdra a pověsil na koně které jsem přivázal před branou.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:34 am

Robin

Nezastavoval jsem a běžel jsem an ještěráka přede mnou dokud jsem měl akceleraci a pádnost. Chtěl jsem ho srazit na zem a pak ho umlátit.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:39 am

Mia

Vlk se zarazil pohlédl nahoru a se zaknučením uskočil do strany. Dopadla si ale škrábla si ho. Tentokrát na tebe skočil z boku...

Ezechiel

Vlk se najednou zarazil. Otočil se a rozeběhl se proti tobě. Šíp se neškodně zabodl do země a viděl si že vlk větří tvůj pach a běží k tobě...

Morkel

Moc zvířat už tam nezbývalo. Zabil si 2, 3 lišky a nějaký zaklínač ti hodil měch s vodou...

Geir

Kopí si blokl a kopancem si ho poslal na záda. Skočil si ale on se odkutálel dostrany. Zvedl se a kroužil kolem tebe...

Marcellus

Hned v bráně tě porazil prchající vlk. Když si všiml že ležíš na zemi otočil se a rozeběhl se na tebe...

Robin

Vzhledem k jejich mrštnosti se mu povedlo poměrně snadno uskočit do strany a za skoku bodl proti tvému boku...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 11:50 am

Morkel

Vděčně jsem přijal měch s vodou, napil jsem se a hodil jsem zaklínači měch zpátky. Díky. Řekl sem mu a pokračoval jsem v tom, co jsem dělal předtím.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 12:53 pm

Mia

Z luftu ho sekla dýkou, približne tam kde mal najslabšie miesto na tele- brucho.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 1:07 pm

Ezechiel
Znovu vystelí šíp no tentokrát na hlavu. Musí to výjsť....
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 1:33 pm

Geir
"tak a ted si hceš hrat?! pozdě chlapečku už nebudu hodnej strejda"
menči zaklinadlo ktere přešlo do ruky kde sem nedržel meč. chvilku zařikavani trvalo a pote sem vypalil do ještěrana blesk. nečekal jsem jsetli se trefim a co uděla a ihned vyseknul po jeho hrudi.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 1:38 pm

Robin

Nezastavil jsem a běžel dál, tím bych se mu měl dostat z dosahu. Rychle zabrzdím a otočím se. Stojím v bráně a tudíž v zádech útočícím monstrům, toho se musí využít, ale nedjřví si musím porodit s tím ještěreme. Rychel se na něj vrhnu a od spoda švihnu řemdihem, abych ho rozhodil.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 2:03 pm

Ylaetter

Pokusil jsem se tělo oštěpu zablokovat dýkou, ale moc dobře jsem věděl, že to prostě nejde a tak jsem sešlápl luk tak, aby se ze země odrazil šíp. Pokud se to povedlo, tak jsem šíp použil jako šipku, i když nablízko toho nejspíš moc nesvedl, a hodil ho po ještěrákovi.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 2:21 pm

Marcellus

Sv*ně jedna, jenže já nejsem jen tak někdo kdo se nechá překvapit, zamířim vlkovi někam na těsně pod tlamu a vystřelím, sice jsem lehce otřesený,ale snad ho trefím,když ne,tak namířím meč tak aby si na něj vlk naběhl.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 5:28 am

Morkel

Zvířat už si moc neviděl. Všude kolem tebe se zaklínači rozhlíželi po dalších nebo se pomalu přibližovali k ještěrákům...

Ezechiel

Vlk tentokrát reagoval pomaleji ale stejně šíp mu škrtnul o krk. Běžel dál a skočil do houští přímo proti tobě...

Robin

Tvůj plán zafungoval. Ještěrák se o krok stáhl do zadu a hned bodl kopím proti tvému hrudníku...

Mia

Dýky se zabodla do jeho břicha ale jeho váha tvojí ruku s dýkou poslala na zem. Pokud jí nepustíš pravděpodobně ti jí při dopadu zlomí...

Ylaetter

S velkou dávkou štěstí se ti povedlo útok svést na stranu za cenu lehké modřiny na rameni. Ještěrák stáhl rameno a šípu uhnul. Protočil kopí a svrchu bodl proti tvým nohám...

Marcellus

Z tvojí momentální pozice a toho že do tebe narazila celkem slušná hora masa si neměl moc velkou šanci na trefu. Šíp proletěl těsně kolem vlkova ušiska. Mohlo ti dojít že to není obyčejně zvíře. Zastavil se předtím než se mohl napíchnout na meč a zavrčel na tebe...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 5:56 am

Morkel

Tak jo, ještě chvilku to snad vydržim. Pomyslel sem si a hledal sem někoho, po kom de víc ještěráků a nebo po někom, kdo svého soupeře nezvládá. Až někoho takovýho najdu, tak proti ještěrákovi použiju nějaké ledové kouzlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: