Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 6:27 am

Morkel

Velice by mě potěšilo, kdyby ses k nám přidal, tvé unikátní schopnosti se budou jistě hodit. Řekl sem uctivým tónem a upil sem piva. Hned jak je všechny najdu, tak ti dám vědět, kde bych tě mohl zastihnout ? Zeptal sem se a dopil sem pivo.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSat Jun 05, 2010 10:53 am

Cathail

Jak je to s jejich počty to nevíme. Ale řekl bych že kdyby jich bylo málo už by se o ně garda postarala. A pak je tu to jejich náhlý objevování se na místech kde nemaj co dělat. To je to co mi dělá starosti, co když se příště zjeví uprostřed města... usmál sem se...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 9:38 am

Robin

"jejich náhle objevování mezi městy značí, že mezi sebou mají mágy. Půjde jasně o teleportaci. Nevím co jiného by to mohlo být. Všichní ví, že magií se lze instantně přesunovat na obrovské vzdálenosti."/ řekl mu. "Co toho proč si nimy amrádaj eště neporadila. Asi je npovažují za hrozbu. Mají je možná za dorbné bandity a nechávají lenní pány se o ně postarat." řeknu svou úvahu.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 10:51 am

Esaardaon

Usmál jsme se. Ty mi lichotíš, ale dobrá. Půjdu s tebou. Přeci jen, lidé by si měli pomáhat. Většinu času budu pobývat zde-v hostinci, nebo budu hledat mágy, případně alchymisty a zkoušet jim pomoci se svými schopnostmi.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:04 pm

Morkel

Dobrá tedy, vydám se najít ostatní. Zatím nashledanou. Letmo sem se uklonil a vyšel sem z hostince. První sem se vydal na bojište a hledal sem tam někoho, s kým sem se setkal předtím. Potom sem narazil na nějakou mumii, co vypadala jako Kimal. Kimale ? Seš to ty ? Zeptal sem se nejistě obvázaného člověka.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:33 pm

Kimal

zvedl jsem jednu ruku ke slunci a prkrát s ní otočil.jo...jsem to já...proč?hledáš mě?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:35 pm

Morkel

Tak nějak. Jen sem si dělal starosti co s váma je. Kdo tě tak zřídil ?... No ale pověs mi to cestou,chtěl bych najít ještě ostatní. Řekl sem a nabídnul sem mu ruku abych mu pomohl na nohy.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:39 pm

Kimal

mě zřídil jedním slovem začínající doktor...řekl jsem a strhl jedním tahem ze sebe většinu obvazů.přijal jsem jeho pomoc a jakmile jsem vstal tak jsem se oprášil.tak jdeme?zeptal jsem se a vzal ze země svůj meč a horní části oblečení které jsem si hodil přes rameno.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 12:52 pm

Morkel

Trochu mě to zarazilo. Vypadal si tady na zemi jako lazar... To je jedno. Usmál sem se a rozhlídnul sem se kolem. O kus dál sem uviděl Miu. Deme. Řekl sem a utíkal sem za ní. Čau Mio, seš v pohodě ? Řekl sem a zamyslel sem se. Zbejvá nám Ylaetter a Altair. Řekl sem si jen tak pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:34 pm

Esaardaon

Zaplatil jsem si ještě jedno pivo a rozhlédl se po hospodě, jestli tam není někdo, kdo by mě mohl zajímat.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 10:37 am

Cathail

Ale nemusí to být nutně nám známá magie. Bez dostatku informací je celá jejich existence v téhle zemi pouhá doměnka. Počkáme a uvidíme nebo je půjdeme lovit a uvidíme stejně.
zasmál sem se...

Esaardon

Krom Cathaila a Robina tu sedělo jen dalších pár zaklínačů a vojáků...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 3:22 pm

Esaardaon

No, jsem vyčerpaný, ale třeba něco zvládnu

Zaměřil jsem se na všechny štamgasty, kteří před sebou měli pohár, korbel, nebo nějakou tekutinu a zkusil jsem pocit žízně na všechny najednou. pozoroval jsem, kolik se jich napilo.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 4:15 pm

Robin

"Ono to ani není jednoduché rozhodnutí. Někdo se je vydá lovit a píchen do vosího hnízda, na druhou stranu, když se nebude nic dělat tak pak člověk zjistí, že je v hnízdě vos moc a pak už je pozdě. Celkově si, ale myslím, že by bylo nejlepší zkusit o nich zjisti co nejvíc a co nejdřív. Asi vím kam odsud vyrazím. Vyrazím co nejdřív, pravděpodobně hend pozítří ráno. Zítra si seženu protijedy a zkusím tu koupi i kuši, nebo aspoň dobrý luk." řekl jsem zamyšleným hlasem a díval se na Cathaila. Zkoumal jsem jak zareaguje. Jako Zaklínače by mohlo to, že se tam chystám já pouhý člověk, urazit jeho ego. Zaklínači si prý myslí, že lidé nejsou schopní zabíjet monstra. Možná né polonahý a jen s mečem, ale schopní toho jsme. Jen se na to musí chytře.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 2:08 pm

Esaardon

Byl si už dost vysílený. Bitva není moc pro někoho tvého věku. Ale 4 lidé se chopili svých sklenic...

Cathail

Proč myslíš že se v poslední době zaklínači srocují. Přímo tady...vrátil sem se kvůli zasedání Rady. Poprvé po dlouhé době bude přítomen i zástupce lidí a ostatních ras se kterými máme alianci. Připravuje se něco velkého. usmál sem se. Každopádně, jestli se za nimi chceš vydat sám....až najdu při výpravě tvojí mrtvolu postarám se aby se ti dostalo řádného pohřbu.
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 6:06 pm

Robin

"nepohřbívejte mě tak rychle. Nejsem hloupý, nehodlím jim vyhlásti válku." řeknu mu a doleju si pohár. "Umím shodit zbroj a pohybovat se i trochu nenápadněji. Lovil jsem bandity i gobliny a to není o tom jen tak jezdit po cestě a čekat až na vás vyskočí. Ale to je vedlejší. Kdopak je ten zástupce lidí? Spíše tedy, jaké království vás podporuje? Nebo je to dokonce někdo z Nilfgaardu?"
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeThu Jun 10, 2010 11:12 pm

Ylaetter

Tak trochu jsem se ztratil... Vzdychnul jsem si, když už jsem asi po třetí procházel tou stejnou chodbou. Nejdřív jsem vešel dovnitř jen proto, abych si prohlédl interiér pevnosti, ale když jsem ucítil magickou studnu, následoval jsem její "volání". Po tom souboji... Ach jo... bylo to celkem vysilující... Ale asi z toho bude problém, jestli mě někdo chytí nebo jestli tady budu bloudit takhle dál...
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 12:29 pm

Esaardaon

Usmál jsem se ale ihned mě sklíčila bolest hlavy. sáhl jsem po sklenici s vínem a říkal jsem si: No jo, už nejsi žádnej mladík, potřebuješ odpočinek
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 11:53 am

Morkel

Nebudeme tu jen tak lelkovat, deme hledat další. Řekl sem a znovu sem se vydal městem, potom sem zašel do nějakejch ulic a různě sem procházel město. Vyšel sem i za hradby a prošel sem kus lesa. Dál sem všude moně hledal, když v tom sem zahlídnul Ylaettera. Zdravím Ylaettere. Shánim pár lidí do skupiny, pprotože mě napadlo že by sme mohli zajít na nějaký lov a ne tady sedět na zadcích. Neměl by si zájem jít snáma ? Řekl sem a čekal sem na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: