Witcher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na Téma Witcher
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jednoho letního dne...

Goto down 
+8
Kei
Altair
Joshiro
Ookami Mia
Kon
morgen
seven73352
Geralt z Rivie
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 6:11 am

Ezechiel
Vybral díky a každou jednou mieril na jedno oko. Vĺčik ma nedostane.....
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 6:14 am

Ylaetter

Uskočil jsem o pár kroků dál. Na magii nemám moc energie... Ale pořád tu mám okolí... "Rozpad země," zakroužil jsem rukama a pak ho jakoby přeřízl ze shora. Usměrnil jsem tok magie pouze na rozrušenou půdu, protože při soubojích se její struktura celkem naruší a zaměřil se hlavně na bolest kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 6:38 am

Geir

Blesk mu seškvařil levačku a on byl nucen po tobě hodit pravačkou kopí, čímž by zastavil tvůj přískok a tasit krátký zahnutý meč....
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 7:31 am

Marcellus

Mířím mečem stále před sebe a pomalu vstanu, kruci měl jsem si šlohnout samonabíjecí.. prolétne mi hlavou,když odhazuju nepoužitelnou kuši. Uchopím meč oběma rukama, a prudce bodnu proti vlkově hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 8:38 am

Mia

Pustí dýku no nestihne odtiahnuť ruku. kua...
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 11:23 am

Robin

Kryju se štítem taky, aby kopí sklouzlo a udělám rychlý krok v před, aby mu dlouhá zbraň přkážela a udeřím ho spodkem držadla řemdihu do hlavy abych to stihl.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 2:44 am

Morkel

Kolem tebe už se toho vážně moc nedělo a mohl sis všimnout že Zaklínači začínají taky polevovat...

Ezechiel

Vlk prudce změnil směr a skočil do strany. Hned potom k tobě přiskočil z boku a zaútočil tesáky na tvůj bok...

Ylaetter

Vyšlo ti to ale jen z části. Ještěrákovi v prohlubni uvízla jenom jedna noha. Z toho si moc nedělal a hodil po tobě dýku...

Marcellus

Vlk se zakňučením odskočil dozadu a začal kolem tebe kroužit jakoby hledal slabinu...

Mia

Ruku si tam měla na volno. Nestihla si jí vytáhnout ale zvíře ti přirazilo pouze prsty. Nejspíš sou 2 - 3 z nich zlomené...

Robin

Plán ti vyšel a Ještěrák se zapotácel. Udělal dva kroky dozadu a pustil kopí a musel tasit dýku...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 3:35 am

Robin

Nečekám a zatímco dělá dva kroky dozadu tak udělám krok k němu a švihnu ho řemdihem.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 5:48 am

Ezechiel
Odskočím a vyšplhám sa na strom. Niaky zmutovani vlk? Spýta sa seba v duchu no potom nateba vystrelí dosť rýchli šíp...
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 6:24 am

Kimal

už jsem mohl zase bojovat.přiběhl jsem k Ylaetterovi a odrazil dýku svým mečem.nesnáším ještěráky...řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 7:20 am

Morkel

Nic moc se nedělo a tak sem zasunul meč do pochvy. Boj se blížil ke konci, bojovalo už jen pár lidí a tak sem si sednul na zem a chvilku sem odpočíval. Dával sem ale pořát pozor a byl sem připraven pomoct někomu, kdo by mohl zemřít.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 10:36 am

Marcellus

Pomalu se skrčím do polokleku, tak aby zvíře bylo zdánlivě větší a pocítilo výhodu, meč si přehmátnu tak,aby mě kryl šikmo seshora,až po mě skočí půjdu mu čepelí naproti.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 12:48 pm

Kimal

Dýku si neodrazil a zabodla se ti do ramene. Ještěrák s obtížemi vytrhl nohu ze země a tasil druhou dýku se kterou se k vám začal pomalu přibližovat...

Robin

Přeci jen on trochu odskočil ale stejně ho jeden z ostnů palcátu vzal přes břicho a udělal mu šlinc. V momentě kdy si dodělával úder a měl si ho přes ruku proti tobě vyrazil s dýkou v ruce...

Ezechiel

Šíp ho trefil a ozvalo se zakňučení. Po chvilce si ale uslyšel dusot a pokud si se otočil viděl si něco co připomínalo nosorožce jak svým tělem kácí strom na kterém jsi...

Morkel

Přistoupil k tobě jeden z mágů a podal ti nějaký pytlík. Pokud máš nějaké krvácející rány tímhle to posyp. Pomůže to. usmál se...

Marcellus

Vlk dostal sek přes hrud a padl na zem. V bráně si osaměl ale kousek za tebou si v lese uslyšel hluk a rány do země. Asi tam bylo něco velkého...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 12:56 pm

Marcellus

A kruci,popadnu kuši,bleskově ji nabiju a běžím ke koni kde seberu druhou kuš,kterou si dám na speciální závěs na opasek. Pak se otočím ke směru hluku.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 1:12 pm

Morkel

Kývnul jsem hlavou a vzal jsem si trochu prášku, s kterým jsem si posypal nějaké krvácející rány, co jsem utržil při soubojích. Velice si toho cením, děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 2:04 pm

Mia

Trochu ma tá ruka bolela, ale v momente ako zviera dopadlo, bodla som ho dýkou na miesto, kde malo pravdepodobne srdce.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 2:05 pm

Ezechiel
Zoskočil som priamo na nosorožca. pceh, vypadlo zomňa a namieril som naňho díky. Potom som to doňho zabodol.....
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 24, 2010 6:54 pm

Robin

Dýky si nevšímám, nemá šanci mě zranit. Kroušky, o plátech ani nemluvě jsou dělané proti bodu. Praštím ho štítem, abych ho srazil na zem a na zemi ho umlátím řemdihem.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 25, 2010 9:39 am

Esaardaon

Vystřídal jsem ve vlkovi pocity chladu a horka, několikrát po sobě a doufal, že se nad tím zarazí. Jestli to udělá, zkusím ho praštit holí.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Admin
Joshiro


Posts : 38
Join date : 13. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 6:51 am

Geir
pokusil jsem se co nejrichleji uchytnout štit abych se ubranil leticimu kopi. a prošvihnul jemně mečem jako varovani. sledujic jeho všechni kroki. připraven useknout mi nějakou končetinu jakmile uvidim přiležitost.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 7:08 am

Ezechiel/Marcellus

Marcelus přišel blíž a viděl nosorožce. Na něm byl Ezechiel. Ezechiel zabodnul do nosorožce dýky. Blbý pokus, kůži měl extra silnou a tvrdou. Dýky se mu tak možná ztupili ale určitě mu vážněji neublížili. Začal sebou házet...

Esaardon

Vlk vyplázl jazyk a hned se zase rozklepal. Začal se podezřívavě rozhlížet. V tom dostal ránu do hlavy tvou holí a kníkl, odskočil a rozeběhl se na tebe...

Mia

Zvíře leží na břiše. Takže ze spoda ho nejspíš nebodneš a nahoře to vypadá na tvrdou srst. Už dodýchával...

Morkel

Mág na tebe pouze kývl...

Robin

Povedlo se ti to a ještěrák se válel v krvi...

Geir

Kopí se zabodlo do štítu a vy jste se pustili do menšího souboje. Po chvilce ještěrák odkryl jednu stranu a tvůj meč se mu zasekl do boku...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 7:45 am

Mia

Vlk ležal aj tak vedľa mňa takže keď som si aspoň sadla, mala som prístup k jeho najslabším miestam. Pustila som dýku, vzala meč a prebodla ho. Postavila som sa a hľadala som niečo ďalšie, čo môžem zabiť.
Návrat nahoru Goto down
Kon

Kon


Posts : 50
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 8:29 am

Morkel

Už sem jen seděl a odpočíval a při tý příležitosti sem pozoroval toho starýho dědulu s tyčí jak bojuje. Jen stařec jo ? Ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 9:55 am

Marcellus

Co tam ten mameluk dělá? Kdybych měl po ruce arzenál magy a jejího výzkumného střediska,tak by to bylo jinší. Takhle abych se spokojil s tím co mám, podívám se na gabriellku, hm.. Hej vydrž na něm,já ti skočím dovnitř pro zaklínače.. To už pádím dovnitř caer morhen a hledám nejbližšího zaklínače,ten na to má arzenál. Dávám si sakra pozor na vlky a podobný bestie.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:54 am

Robin

Dám ještěrovi poslední ránu a pak se rozhlédnu. Za mnou se to řeže, ale zaklínači si dokáží poradit. Do brány, ale vbíhá nějaký muš s krátkým mečem a jednoruční kuší. Nejdřív si myslím, jestli není ve spolčení s montry, ale nevypadá to tak. Rozhlíží se. Kdyby chtěl bojovat proti nám, cílů by měl okolo dosta a takhle by neotálel. V tom můj zrak zabloudí za něj. Mladý elf tam rajtujen a zádech nosorožce, který vypadá pěkně nasraně. Hrom aby do toho praštil, vždyť má jen nějaké malé kudličky. Pustím řemdih a odepnu štít už z běhu. Proti nosorožci mi budou k ničemu. Že já sebou nevzal i obouručák, teď by se sakra hodil. "Do cholery," křiknu a do elvačky vemu sekeru a do pravčky meč. Snažím se na nosorožce naběhnout z boku. Meč mu bodnou do vnitřností se zakroucení a sekeru zarazit do hřbetu co nejblíž krku, abych nezranil to elfisko pitomé. S trochou štěstí mu přetnu páteř.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 10:14 pm

Ezechiel
Do kelu, pomyslí si.
Chytí ho za uši a snaží sa držať.
O chvílu ťahá tým smerom uši aby narazil do stromu...
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:55 am

Esaardaon

Vyslal jsem proti vlovi pocit únavy (jako po dvoudenním flámu) a zkusil jsem ukročit do strany, jsem trochu starý, ale tohle bych snad měl ještě zvládnout. Jestli proběhl okolo mě, zkusil jsem ho praštit holí.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 12:29 pm

Mia

Ve tvé blízkosti se mihla liška. Zavrčela na tebe ale snažila se držet si odstup...

Marcellus, Robin, Ezechiel

Nosorožec nedal Robinovi možnost se přiblížit jelikož by ho určitě udupal. Ezechiel se nahoře držel jen tak tak. Za chvíli nejspíš poletí dolů...

Esaardon

Vlk zamrkal a padl na zem. Jakoby spal...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 12:51 pm

Robin

Zatraceně, hodilo by se kopí. Jedno měl ještěrák, ale není čas pro něj běžet. Tak se prostě zkusím držet dál a aspoň sekat mečem.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 1:49 pm

Mia

Vytiahla som aj druhý meč, priskočila som k tej líške a oboma mečmi som ju sekla.
Návrat nahoru Goto down
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 2:08 pm

Esaardaon

Chytnu hůl až za konec, nepřestávám se soustředit na jeho únavu, nakročím do boku a z boku mu srazím vaz.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed Apr 28, 2010 4:27 pm

Marcellus

Vydrážděte ho
,přeřvu ten rámus co dělá nosorožec, zakleknu a zamířím mu na hlavu, až ho naštvou, začne řvát, až začne řvát, otevře tlamu,až jí otevře, vstřelím mu do ní šipku, jsem od něj kousek,měla by to být téměř jistá rána.
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Posts : 62
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 10:45 am

Kimal

vytáhl jsem si dýku z ramene a těžce jsem oddechoval.vytáhl jsem meč a dýkuhodil po ještěrákovy a chystal jsem se mečem bránít.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:00 am

Ezechiel
Rýchlo som zoskočil.
To bolo tesné, pomyslí si.
Vystrelí šíp ktorí mieri na nosorožcovo oko...
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 05, 2010 8:21 am

Robin, Marcellus, Ezechiel

Nosorožec se po Ezechielově seskoku rozeběhl proti vám s rohem namířeným na vás. Šíp se mu zabodl do tváře a on zařval. Šipka se mu bohužel odrazila od zubu...

Esaardon

Povedlo se ti ale zároveň se ti trochu zatočila hlava. Udržovat pocit a bojovat není v tvých letech zrovna lehké...

Kimal

Prosmýkl se kolem dýky a tnul základním sekem ze shora...

Mia

Lišce se povedlo převalit se a tak se vyhnout. Hned poté se bokem rozeběhla k tobě...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Psyker

Psyker


Posts : 33
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 05, 2010 9:10 am

Esaardaon

Opřel jsem se o hůl. Tak to bychom měli těžce jsem oddychoval a snažil se o co nejefektivnější zotavení.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Posts : 60
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 05, 2010 9:21 am

Mia

Hneď ako sa priblížila, jednoducho som ju sekla mečom cez krk.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 06, 2010 4:22 am

Ezechiel
Takže mám jeho slabinu, pomyslí si.
Hodí po ňom dve dýky.
Mieria na tvár....
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 06, 2010 6:48 am

Robin

Uskočím nosorožci z cesty a když se povede a proběhen okolo tak se na něj pak vrhnu.
Návrat nahoru Goto down
Esdälon

Esdälon


Posts : 13
Join date : 19. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 06, 2010 7:08 am

Marcellus

Krucipísek vrhnu se stranou do kotoulu, pokud po mě nejde přebiju a připravím si stejný manévr. Šipka do krku, je to jediná jistá smrt, zabít nosoržce když má téměř neprorazitelnou kůži.. Jediný slabý místo je břicho, ale jak se dostat do výhodné pozice na střelbu.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 07, 2010 6:38 am

Mia

Liška byla jako všechny ostatní celkem mrštná a tak tvému útoku tak tak uhla. Ovšem poznala že pro ní znamenáš větší hrozbu a začala pomalu ustupovat se zuby vyceněnými...

Ezechiel, Marcellus, Robin

Ezechiel hodil dvě dýky. Jedna ho prostě škrábla a druhá ho s velkým štěstím zasáhl do měkčí tkáně pod okem takže zařval a tentokrát byla střela od Marcella úspěšná. Nosorožec sebou začal házet ale bylo jasné že pravděpodobně zemře...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
mAnIaC




Posts : 13
Join date : 21. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 07, 2010 7:50 am

Ezechiel
Konečne, pomyslí si.
Zoberie si jednu dýku.
Skočí na nosorožca a vytiahne druhú.
Obe si zastrčí do púzdra a čaká....
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 08, 2010 3:02 am

Robin

Nosorožec už končí. Zatasím sekeru, řemdih zvednu ze země a dám si ho za pás. Seberu štít, a běžím zase do brány. Teď bych měl potvorám bojujícím se zaklínači vletět do zad. Jakmile doběhnu k první, tak jí věmu mečem přes záda.
Návrat nahoru Goto down
seven73352




Posts : 43
Join date : 17. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 08, 2010 3:47 am

Ylaetter

"Zlom se v pase," řekl jsem a prsty naznačil přetnutí vzduchu. V tu chvíli se zvedl silný vítr a Kimala odhodil stranou, kdyby byl vítr ještě silnější, tak by mu nejspíš něco zlomil. Ještěrák tudíž minul, ale zbýval jsem tu já... Bez magie to nebude boj... Hbitě jsem sebral ze země svoji dýku. "Pokud se nemýlím, tak jsme bojovali spolu..."
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeMon May 10, 2010 2:27 pm

Ezechiel

Druhou dýku si vytáhl s obtížemi. Viděl si jak Robin proběhl branou a ozvalo se zavytí vlka...

Robin

Vběhl si tam zrovna v okamžiku kdy nějaký vlk chtěl zakousnout nebožáka pod ním vzal si ho přes záda a vlk zavyl. V nebožákovi si poznal hostinského s mečem od krve. Díky, pane. uklonil se ti.

Ylaetter

Zabiju vás oba. zasyšel ještěrák a krátkým mečem tnul po tvém rameni...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeTue May 11, 2010 2:58 am

Robin

"Není zač," řeknu, skopnu z něj vlka a ještě od něj bodnu. Pak se vrhnu na další monstrum.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 12, 2010 1:42 pm

Najednou se vzduchem rozezněl roh. Ještěráci se zarazili a sprintem se dali na ústup. Konečně ste si mohli oddechnout...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
ShotJon

ShotJon


Posts : 53
Join date : 16. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 12, 2010 1:47 pm

Robin

No tohle bylo zajímavé. Krátký úder, ale asi relativně účiný. Podívám se po okolí a kontroluji ztráty na naší straně. JDu po bojišti a dorážím Vlky, Lišky a Nosorožce. Ještěráci by se možná dali vyslechnout. Moc toho o nich nevím, ale o to se psotarají Zaklínači sami.
Návrat nahoru Goto down
Geralt z Rivie
Admin
Geralt z Rivie


Posts : 86
Join date : 13. 04. 10
Age : 28

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:29 pm

Na bojišti nezůstali žádní ještěráci krom mrtvých. Zvířata v hrůze uprchla a prostor u brány se zaplnil výkřiky spokojenosti....

Berengar

Stál si kus od brány a před tebou ležel polomrtvý ještěrák. Ani přes všechna tvá mučení jako by se ho to nedotklo. Oči měl zavřené a skoro nedýchal. Připomínalo ti to zimní spánek medvědů...
Návrat nahoru Goto down
https://witcher-rpg.rpg-board.net
Kei




Posts : 26
Join date : 18. 04. 10

Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:34 pm

Berengar

Hlubokej dech, zorničky jak špendlikove hlavičky, tělo setrvavajici v naprostem klidu vyrušavane jen decha. Znamky alchymistikeho deliria. Naprosto uchvacen novym ukazem pokleknu před ještěřana a nasilim mu rozevřu vičko. Zvednu nuž a čistou plochou chytnu prasatko kterym mu posvitim do oka. Zajima mně reakce zorniček. Reakce by měla byt minimalni v připadě že začal hybernovat. Pak skusim nachylnost kuže k železu a ke střibru. Taktež zjistim jestli je teplokrevny nebo ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jednoho letního dne... - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jednoho letního dne...   Jednoho letního dne... - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jednoho letního dne...
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Witcher RPG :: RPG :: Hra-
Přejdi na: